Комітетом залізничного транспорту Експертної ради при МІУ проведено першу зустріч експертів

Комітетом залізничного транспорту Експертної ради при МІУ проведено першу зустріч експертів

Комітетом залізничного транспорту Експертної ради при Міністерстві інфраструктури України 25 січня 2018 року організовано перше засідання експертів Комітету за підтримки Асоціації “Український логістичний альянс” (УЛА) у приміщенні компанії 5PL.

Зустріч відкрила Юлія Красовська, секретар Експертної ради та заступник голови Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури (ВЦРТІ), акцентувавши увагу на основні засади діяльності Експертної ради та принципи взаємодії з Мінінфраструктури.

На засіданні учасниками обрано голову Комітету – Андрія Гатауліна (УЛА), а також секретаря Комітету – Юлію Прокашеву (ВЦРТІ).

Станом на 29.01.2018 у діяльності Комітету приймають участь 24 експерти – представники 14 транспортних компаній та громадських організацій, зацікавлених у розвитку залізничної галузі.

За два тижні роботи Комітету експертами надано 11 пропозицій вдосконалення функціонування залізничного транспорту, які після обговорення в Комітеті будуть передані в МІУ. На розгляді та доопрацюванні Комітету знаходяться 7 проектів нормативних актів та стратегій розвитку транспорту та інфраструктури при залученні спеціалістів як з державного, так і з приватного сектору, а також наукових співробітників.

З питань роботи Комітету, а також з надання пропозицій розвитку залізничного транспорту звертайтесь на електронну адресу Комітету: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

25 01 03

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x