В очікуванні "ефекту кобри" або про "закон трьох посилок" - Юлія Красовська

  • Автор  Красовська Юлія
  • Опубліковано в Блог
  • Друк
  • Email
В очікуванні "ефекту кобри" або про "закон трьох посилок" - Юлія Красовська

Сьогодні Укрпошта розмістила на своєму офіційному сайті позицію щодо ухваленого 7 грудня Верховною Радою законопроекту 6776-д про внесення змін до Податкового Кодексу. Це саме той закон про який кажуть "закон трьох посилок". Прочитав позицію головної пошти країни, вирішила підтримати її та трохи додати від себе.

Вся ця ситуація з посилками може обернутися для нас інакше, ніж думалось нашим законотворцям, а саме "ефектом кобри". Одним з прикладів, такого ефекту по-українськи, була ситуація з виплатами матерям-одиночкам.  І не тому, що діти не мали батька або чоловіки відмолялись від дітей, а тому, що наші люди підприємливі і дуже добре рахують.

Ефе́кт ко́бри — англомовний ідіоматичний вираз, що застосовується для характеристики ситуації, коли прийняте для вирішення якоїсь проблеми рішення не вирішує цю проблему, а часто веде до прямо протилежного результату цілям.

Ітак про "закон трьох посилок".  

Повністю погоджуюсь з Укрпоштою, що ініціаторами змін до Податкового Кодексу не надано розрахунків очікуваного доходу до державного бюджету. І взагалі, в мене сумніви щодо наявності таких розрахункуів. Не потрібно бути великим стратегом щоб розуміти - нові надходження до бюджету будуть менші за витрати держави на адміністрування. А також є ризик збільшення відсотку тіньової економіки, бо механізмів обійти дане обмеження безліч, наприклад, оформити замовлення на близьких, чи скористатися за відповідну плату послугами юридичних осіб (на яких обмеження не розповсюджується). Ті, хто раніше обходив норми податкового законодавства, зможуть це робити знову. Як приклад - великі імпортери, що працюють як сотні або тисячі ФОПів.

З досвіду сусідів... Країни, що пішли шляхом зменшення розміру безмитного ліміту, демонструє тенденцію зменшення доходів до державного бюджету. Так, після скорочення безмитного ліміту з $200 до 22 євро у Білорусі, згідно даних регіональних митних служб, відбулось зменшення обсягів імпортних «дрібних пакетів» з планових 24 млн шт. до фактичних 12 млн шт. Крім того, на цьому фоні у Білорусі спостерігається активізація «сірих» перевізників, що доставляють імпортні відправлення нелегальними каналами через Росію.

Цікаво, чи настане той час, коли рішення будуть прийматися зважено та аргументовно, з прорахунком всіх наслідків?

Красовська Юлія  Красовська Юлія, Заступник Голови ради ГО "Всеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктури"

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x