Податки та пільги на залізничному транспорті України, перспективи реформування

Податки та пільги на залізничному транспорті України, перспективи реформування

Як відомо, приміське залізничне сполучення в Україні суттєво постраждало через низький рівень компенсацій за проїзд пільговиків.

 

Через незадовільний рівень фінансування скорочується періодичність курсування приміських поїздів, не проводиться своєчасне технічне обслуговування рухомого складу в потрібному обсязі. Приміські залізничні перевезення в Україні є вкрай збитковими. Що саме є справжньою причиною такого незадовільного стану приміських перевезень в Україні?

Дехто скаже, що електричку, в якій їздять одні пільговики, треба скасувати через збитковість. Буде запропоновано пільговикам сплачувати вартість проїзду повністю або частково, щоб зберегти курсування електрички. Або ж буде запропонована монетизація пільг із заміною безкоштовного проїзду в приміському залізничному сполученні,— на грошову допомогу. Ще хтось, як вихід із скрутного становища, запропонує підвищити тарифи у рази, що суттєво зменшить населеність приміських поїздів, і збільшить і без того високий рівень збитковості приміських залізничних перевезень. Але це все лише поверхневі висновки, втілення яких у життя допоможе подолати лише наслідки скрутного становища приміського залізничного сполучення в Україні, але аж ніяк не причини.

Не варто забувати, що компенсації від органів влади за перевезення пільгових категорій у приміському залізничному транспорті це наші з вами податки. Отже, за безкоштовний проїзд пенсіонерів у приміських потягах уже сплатили. Проблема лише в тому, що ці кошти не доходять до тих, хто безпосередньо виконує приміські залізничні перевезення. Саме на це треба звернути увагу.

Отже, назріла необхідність громадського контролю за процесом переміщення коштів, які надходять до державного бюджету від платників податків. Як його організувати?

Зокрема, значний відсоток тих, хто платить ці податки,— це представники малого та середнього бізнесу. В інтересах платників податків знати, наскільки раціонально використовуються ті кошти, які вони сплачують до державного бюджету. Таким чином, можна створити важіль суспільного тиску з метою примушування органів влади до своєчасної сплати компенсацій залізничникам за проїзд пільгових верств населення. Змусити владу поважати працю залізничників та своєчасно сплачувати компенсації за пільгові перевезення у повному обсязі не спромігся навіть Громадський актив Фастова на чолі з Віктором Гарвоною та Валерієм Довгополом, попри значні успіхи організації у примушенні залізниці до складення раціонального та збалансованого розкладу приміських електричок на Фастівському вузлі. Тому тут необхідна підтримка платників податків, які фактично сплачують компенсації за проїзд пільговиків. У їхніх інтересах знати долю сплачених ними коштів у вигляді податків. Взаємодія по цьому напрямку Громадського контролю Укрзалізниці та представників малого/середнього бізнесу, які хочуть знати, ЗА ЩО вони сплачують податки, має шанс на успіх.

Підводні камені, які можливі при скасуванні/скороченні пільг.

Так, звичайно, монетизація/скорочення пільг,— це правильна ринкова логіка, але скасовуючи/скорочуючи пільги, не варто забувати й про скорочення податків, які йдуть на оплату цих пільг. Інакше отримаємо більшовицький грабіж, коли для певних категорій пільги будуть скорочені/скасовані, але платники податків і надалі нестимуть досить суттєве податкове навантаження, яке в Україні є одним із найбільших у світі. Скорочення пільг без скорочення податків має більше спільного не з ринковою економікою, а з більшовицькою "продразвьорсткою".

Тому, обговорюючи скорочення пільг, необхідно вести активний діалог з представниками малого та середнього бізнесу. Їх можна зацікавити зменшенням податкового навантаження. Більше того, тут залізничники теж виграють: скорочення податкового навантаження підвищить купівельну спроможність громадян, а отже, як наслідок, зросте заселеність швидкісних потягів категорії Інтерсіті+, які зараз ходять напівпорожніми через високу вартість квитків. Не варто забувати, що залізниця теж платить податки, і скорочення податків на додачу до скорочення пільг дозволить суттєво зменшити (а можливо й навіть ліквідувати) збитковість приміських залізничних перевезень, виділяти більше коштів на підтримання рухомого складу в належному технічному стані при збереженні доступних і привабливих для населення тарифів.

Узгодження з платниками податків такого наболілого питання, як скорочення пільгового навантаження на залізницю та скорочення залежності від компенсацій місцевих органів влади, дозволить мінімізувати суспільну напругу та провести ці вкрай необхідні реформи якомога безболісніше.

Такого широкого переліку пільгових категорій, як в Україні, немає ніде у світі, навіть у найбільш соціально орієнтованих країнах. Тому пропоную скасувати безкоштовний проїзд для найбільш чисельної пільгової категорії (пенсіонерів за віком), залишивши лише 50% знижку в дачний період з 1 квітня по 15 жовтня. Для соціально незахищених пенсіонерів надати адресну допомогу. Залишити повністю безкоштовний проїзд лише для інвалідів І та ІІ груп, а також учасників бойових дій.

Скасування/скорочення пільг без узгодження з платниками податків, які фінансують ці пільги при збереженні існуючого непосильного податкового тягаря на малий та середній бізнес, не вирішить проблему по суті, а лише викличе велику суспільну напругу в Україні. Це не лише не наблизить нас до ринкових відносин, а навпаки поверне до більшовицького грабежу, який родом із СРСР. Приклад такого розвитку подій — путінська Росія, де внаслідок монетизації пільг малий та середній бізнес не виграв, продовжуючи нести непосильний податковий тягар як і раніше, а тарифи на приміські залізничні перевезення суттєво зросли, через пасивність громадян та відсутність громадського контролю за тарифоутворенням.

Автор статті Іван Супряга

Учасник Громадського контролю Укрзалізниці

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x