Оригінальний метод підвищення вартості квитків від "Укрзалізниці"

Оригінальний метод підвищення вартості квитків від "Укрзалізниці"

Чергове покращення «Укрзалізниця» підготувала для своїх пасажирів Шосткинського, Сумського, Хмельницького та інших напрямків у вигляді подорожчання квитків.  Оскільки «Укрзалізниці» заборонили підвищувати тарифи на пасажирські перевезення, керівництво ПАТ «УЗ» знайшло інший метод вирішення цієї проблеми. Так як підвищення ціни у вигляді індексації ніякої не було, відбулася звичайна маніпуляція коефіціентами, тобто переведення із категорії «Регіональний Експрес» до категорії фірмових поїздів 2-го класу, що зробило процес підняття вартості квитка досить не помітним, а відповідно і ніякого зайвого резонансу у пресі цій тихо проведеній справі не було надано. Досить не помітним у пресі, але достатньо помітним для гаманців пасажирів, що регулярно користуються даними маршрутами, які купуючи квиток тепер витрачають в 2 рази більше ніж раніше, хоча в якості обслуговування та сервісі нічого не змінилося. Вагони як і раніше мають жахливо незручні сидіння, відсутність роботи кондиціонерів та розеток, швидкість залишається сталою, але вартість значно наблизилася до поїздів категорії «Інтерсіті+».

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x