Експертна рада підбила підсумки роботи за перше півріччя

Експертна рада підбила підсумки роботи за перше півріччя

24 липня відбулось розширене засідання Експертної ради за участі Міністра інфраструктури, представників департаментів міністерства, членів Експертної ради та Комітетів Експертної ради.

На порядку денному було заслухати звіти Комітетів про результати роботи в першому півріччі 2018 року та плани їх роботи на друге півріччя, а також обговорити доцільність створення Національної комісії державного регулювання у сфері транспорту та проект закону «Про мультимодальні перевезення».

Міністр інфраструктури України, Володимир Омелян, у своєму звернені до Експертної ради та її Комітетів наголосив на важливості підвищення безпеки на транспорті, легальних пасажирських перевезень та зворотного зв’язку з регіонів.

В свою чергу, присутні змогли задати Володимиру Омеляну запитання та надати інформацію про проблеми в транспортній сфері, які хвилюють бізнес та громадськість.

24.07.2018 Розширене засідання Експертної ради при МІУ

Після звітів Голів Комітетів Експертної ради та доповіді щодо планів, було прийнято рішення направити ці матеріали відповідальному секретарю Експертної ради для опублікування їх на сайті vcrti.com.ua.

При розгляді питання доцільності створення Національної комісії державного регулювання у сфері транспорту було заслухано доповідь Ірини Садловської, начальника Управління економічного розвитку та фінансів Мінінфраструктури. Вона підкреслила, що це питання обговорюється не один рік і Мінінфраструктурою було розроблено проект Закону України «Про державне регулювання у сфері транспорту», котрий було направлено на розгляд Верховній Раді України. Але цей проект Закону України було повернуто на доопрацювання в Міністерство інфраструктури.

При обговоренні присутніми експертами питання Національної комісії державного регулювання у сфері транспорту, членами Експертної ради вирішено провести більш детальне обговорення питання зазначеної комісії та законопроекту в Комітетах Експертної ради та надати своє бачення для подальшого напрацювання пропозицій.

24.07.2018 Експертна рада при Мінінфраструктури

Члени Експертної ради та члени Комітетів Експертної ради на засіданні, також, обговорили та розглянули пропозиції до проекту Закону України «Про мультимодальні перевезення», котрий зараз оприлюднено на сайті Міністерства інфраструктури України. Доповідав з цього питання Чуєв Олексій Пилипович, член Комітету залізничного транспорту Експертної ради, а також Голова Технічного комітету стандартизації Асоціації «УЛА». У своїй доповіді він зазначив, що такий проект Закону не можна приймати бо він несе багато ризиків для бізнесу та для соціально-трудової сфери, а також він не узгоджений з багатьма законами та положеннями, що стосуються транспортних галузей.

Членами Експертної ради прийнято рішення вивчити Комітетам Експертної ради аналітичну довідку доповідача та підготувати і направити всі пропозиції в Міністерство інфраструктури України.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x