Жетони з київського метро зникнуть 30 жовтня

Жетони з київського метро зникнуть 30 жовтня

З сьогоднішнього дня дві станції метро попрощалися с жетонами, а саме на "Нивках" і "Іподромі", не продаватимуть і прийматимуть жетони.

"Щоб пройти через турнікети, пасажирам треба скористатися сучасними засобами: карткою метро, ​​безконтактної банківською карткою або електронним квитком", - йдеться в повідомленні прес-служби київського метрополітену.

Сьогодні в касах метро продається тільки один жетон в руки. 29 травня 2019 року в Київському метрополітені повідомили, що виводять з ладу автомати з продажу жетонів. Після того, як з обороту повністю зникнуть жетони, платити можна буде картою метро, ​​єдиним електронним квитком KyivSmartCard або банківською картою.

Нагадуємо, що 18 червня 2018 року радник начальника КП "Київський метрополітен" Наталія Макогон заявила, що в столиці 70% пасажирів метрополітену вже не користуються жетонами. За її даними, в оплаті переважають: картки метро, ​​банківські картки та мобільні додатки Google Pay і Apple Pay, що дозволяють здійснити оплату на жовтих турнікетах. Крім того, Наталія Макогон зазначила, пасажири-пільговики використовують для оплати поїздок "Картки киянина".

З 30 жовтня цього року в столичному метрополітені остаточно зникнуть з обороту жетони. Про це повідомляє прес-служба метрополітену.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x