Знайдений поблизу переїзду у Запорізькій області вибуховий пристрій виявився муляжем гранати

Знайдений поблизу переїзду у Запорізькій області вибуховий пристрій виявився муляжем гранати

Вчора під час колійних робіт поблизу переїзду на 45 км перегону Низяни – Верхній Токмак-2 залізничники виявили предмет, схожий на вибуховий пристрій. Працівники одразу перекрили підступ до місця розташування предмету та повідомили правоохоронні органи.

На перегоні Низяни – Верхній Токмак-2 та через переїзд було тимчасово призупинено рух. Через інцидент в дорозі затрималися пасажирський поїзд № 142 Одеса – Маріуполь та приміський поїзд № 6894 Федорівка – Верхній Токмак.

Після завершення роботи на місці інциденту представників правоохоронних органів, Державної служби з надзвичайних ситуацій та саперів, о 18:24 поновлено рух залізничного та автотранспорту.

За висновками саперів, виявлений предмет – муляж гранати.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x