Залізничники та працівники ДСНС ліквідували витік вантажу з цистерни на перегоні Сухачівка - Діївка

Залізничники та працівники ДСНС ліквідували витік вантажу з цистерни на перегоні  Сухачівка - Діївка

Сьогодні о 17:53 чергова по станції 175 км перегону  Сухачівка -  Діївка    помітила витік вантажу із цистерни. Цистерна, у якій був бензин, належить Білоруській залізниці. Загрози здоров’ю мешканців та екології регіону немає. Вантаж перевозився з Білорусі до станції Самарівка.

Після повідомлення про витік бензину залізничники вирішили доправити вантаж для проведення огляду рухомого складу до найближчої станції Діївка регіональної філії «Придніпровська залізниця». О 18:03 вантаж доправлено до станції та розпочато перевірку. За попередньою інформацією, основний клапан нижнього зливного пристрою був недокручений, а запобіжник лопнув. Клапан докрутили, що припинило витік вантажу.

Залізничники спільно з працівниками ДСНС ліквідували витік о 19:22. Для запобігання загорянню ділянку, на якій стався витік бензину, працівники ДСНС обробили піною. Також на цій ділянці було тимчасово припинено рух пасажирських поїздів, який відновили о 21:05.

Через інцидент сталася затримка низки пасажирських поїздів, майже на годину вибився із графіка поїзд  №70 Львів-Маріуполь, на 1:40 поїзд №63/64 Дніпро – Одеса, майже на 20 хв  №736 Київ-Запоріжжя, і більш ніж на годину поїзд №293 Генічеськ-Хмельницький та деякі приміські поїзди. Залізничники вживають заходів для зменшення часу відставання пасажирських поїздів від графіка руху. Обставини інциденту з’ясовуються. 


Джерело: Пресс-служба УЗ

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x