За 12 місяців 2018 року у господарстві приміських пасажирських перевезень збільшилася кількість транспортних подій

За 12 місяців 2018 року у господарстві приміських пасажирських перевезень збільшилася кількість транспортних подій

У господарстві приміських пасажирських перевезень за 12 місяців 2018 року сталося на 16% більше транспортних подій у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року.

Найгірше становище на Південно-Західній та Львівській регіональних філіях, там сталося 17 та 20 інцидентів відповідно, що склало 74% загальної статистики на приміських пасажирських перевезеннях.

Найбільша кількість транспортних подій серед моторвагонних депо сталося в РПЧ-8 Фастів – 16 інцидентів у тому числі 1 серйозний, що склало 32% від загальної кількості транспортних пригод у приміських пасажирських перевезеннях, та РПЧ-3 Здолбунів – 10 інцидентів або 20%.

Причини транспортних подій у 2018 році стали:

  • Проведення неякісного ремонту на заводі;
  • Проведення неякісного ремонту у депо;
  • Помилкові дії локомотивних бригад;
  • Технічні причини;
  • Інші причини.

Як наслідок транспортних пригод збільшилася кількість випадків замовлення допоміжних локомотивів, що вказує на низьку якість підготовки моторвагонного рухомого складу під склади поїздів.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x