З початку року Укрзалізниця модернізувала 18 пасажирських вагонів, до кінця року в планах — понад 50, — Євген Кравцов

З початку року Укрзалізниця модернізувала 18 пасажирських вагонів,  до кінця року в планах — понад 50, — Євген Кравцов

З початку 2019 року Укрзалізниця капітально-відновлювальним ремонтом модернізувала 18 пасажирських вагонів. Ці вагони вже працюють на маршрутах у складі фірмових поїздів першого класу. Загалом цьогоріч таким ремонтом компанія планує відновити понад 50 вагонів. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

 За словами керівника компанії, серед оновлених вагонів 4 плацкартні, 3 СВ, решта — купейні. «Після капітально-відновлювального ремонту ми отримуємо фактично новий вагон. Минулого року в такий спосіб оновили 118 вагонів, вони добре себе зарекомендували в експлуатації. Вартість модернізації одного вагона — 12-13 млн грн. Це вдвічі дешевше за придбання нового й дозволяє продовжити експлуатацію рухомого складу на половину його життєвого циклу, а саме на 14 років. До того ж таким чином компанія реалізує програму імпортозаміщення, оскільки майже всі комплектуючі — вітчизняних виробників», — розповів голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Під час КВР вагон зазнає кардинального оновлення: змінюється інтер’єр салону вагона, на нові замінюються вікна, полички, обладнання вагона. На вікнах тепер ролетні системи з вогнетривкої тканини, які захищають салон від потрапляння прямих сонячних променів. У купе встановлено по чотири розетки — для кожного пасажира окремо. Також встановлюються системи кондиціювання повітря та вакуумних туалетних комплексів.

Нагадаємо, що з вагонів після КВР цього року сформований і з березня курсує поїзд №9/10 Маріуполь — Київ. Із модернізованих цьогоріч вагонів формуватимуться нові поїзди та поповнюватиметься кількість вагонів існуючих.

Наразі в пасажирських перевезеннях задіяно 2864 вагони, їх середній вік становить 32 роки при нормативному 28 років.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x