ЄБРР збирається виділити кредит на покупку 1 тис. хоперів-зерновозів для Louis Dreyfus в Україні

ЄБРР збирається виділити кредит на покупку 1 тис. хоперів-зерновозів для Louis Dreyfus в Україні

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) може надати кредит в розмірі до $ 35 млн для фінансування покупки до 1 тис. вагонів хоперів-зерновозів дочірньою компанією одного з найбільших в світі агротрейдерів Louis Dreyfus Company (LDC) в Україні. Про це інформує агентство «Інтерфакс-Україна».

Згідно з інформацією на сайті банку, до теперішнього часу пройдений етап перевірки концепції та очікується остаточне рішення.

"Проект підтримає стратегію клієнта зі створення надійного і ефективного ланцюжка поставок в Україну і буде спрямований на вирішення проблеми нестачі вагонів на українському ринку", - наголошується в повідомленні фінустанови.

Louis Dreyfus - найбільший Агротрейдер в світі. Основні операції зосереджені в Женеві. Штаб-квартира знаходиться в Роттердамі, однак компанія також веде діяльність ще більш ніж в 100 країнах світу. Зокрема, Louis Dreyfus володіє складськими приміщеннями в Північній і Південній Америці, Азії, на Близькому Сході і в Африці, в Європі та регіоні Чорного моря. На частку Louis Dreyfus припадає близько 10% світового обсягу торгівлі сировиною.

Louis Dreyfus в Україні володіє п'ятьма активами: Рахнянський склад зерна і олійних культур місткістю 159 тис. тонн, Гайсинський склад - 72 тис. тонн (обидва Вінницька обл.), Сердюківський склад - 32 тис. тонн (Черкаська обл.), Михайлівський склад - 98 тис. тонн (Запорізька обл.) і комплекс в Одеському порту загальною потужністю зберігання зерна приблизно 240 тис. тонн і річним обсягом перевалки 4,5 млн тонн.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x