Вручена підозра одному з директорів регіональної філії (оновлено)

Вручена підозра одному з директорів регіональної філії (оновлено)

За нашою інформацією, 04 вересня 2017 року Головним управлінням СБУ за рішенням Краматорського міського суду, на апаратній нараді в м. Красний лиман у дирекції регіональної філії, була вручена підозраруруру Донецк регіональної філії ПАТ «Укрзалізниця» за зловживання повноваженнями (ККУ ст.364 п.2).

За попередньою інформацією це стосується закупок: пального у компанії «Паралель»; продуктів харчування спільно з Дорпрофсож для санаторіїв и профілакторіїв ПАТ «Укрзалізниця»; обладнання для волоконно-оптичних ліній.

Ведуться обшуки. Інформація уточнюється.

Оновлення:

Директор Донецкія регіональної філії ПАТ «Укрзалізниця» прокоментував цю подію: «Сегодня вместе с СБ проведен ряд мероприятий на территории Регионального Филиала Дон ЖД по недопущению злоупотреблений служебным положением и нанесением убытка государству !!! 
Работаем дальше !!! 
Государственная собственность не место наживы определенной группы людей и не пожизненное княжество с землями и людьми !!! »- зазначив він.

Сподіваємося що згодом з'явиться інформація на офіційному сайтуі СБУ.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x