Володимир Гройсман прийняв рішення провести аудит діяльності Балчуна

Володимир Гройсман прийняв рішення провести аудит діяльності Балчуна

Нам стало відомо, що за дорученням Гройсмана, Держаудитслужба з 07.08.2017 розпочне планову ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності ПАТ «Укрзалізниця» за період з 01.06.2016 по завершальний місяць 2017 року. Орієнтовний термін завершення – 18.09.2017. 

Рішення про аудит Гройсманом було прийнято ще 19.05.2017 року. Але Держаудит служба тільки зараз розпочала процес аудиту. Що відбувалося на УЗ у продовж цих трьох місяців? Хто блокував імплементацію рішення? Або що взагалі відбувалося? Дуже гарні та влучні питання на теперішній час. 

Рішення про аудит було прийнято за місяць до дня закінчення дії контракту Войцеха Балчуна. Але на теперішній час, Войцех Балчун знаходиться на посаді Голови правління незаконно впродовж двох місяців, про що ми робили аналітику тут

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x