Відправили перший рейс контейнерного поїзду ст. Київ-Ліски - ст. Чорноморська (ТІС) порт «Южний»

Відправили перший рейс контейнерного поїзду  ст. Київ-Ліски - ст. Чорноморська (ТІС) порт «Южний»

Сьогодні відбулось відправлення першого рейсу контейнерного поїзду (у складі 56 контейнерів), зі ст.Киів-Ліски до ст. Чорноморська (ТІС) порт «Южний». Цей проект спільно реалізують ПАТ «Укрзалізниця», в особі ЦТС «Ліски», MAERSK LINE та ТОВ «ТІС».

За проектом ТОВ «ТІС», як головний агент MAERSK LINE в Україні, здійснюватиме доставку контейнерів з усього світу морськими суднами до порту «Южний» (термінал ТІС) та комплекс операцій з обробки контейнерів в порту (зняття з борту судна, документальне оформлення контейнерів, навантаження на фітингові платформи). Наступні операції транспортного ланцюга здійснюватиме філія ЦТС «Ліски» ПАТ «Укрзалізниця», а саме перевезення в складі контейнерного поїзду та термінальну обробку контейнерів на терміналі ст.Київ-Ліски.

Поїзд відправлятиметься щотижня за маршрутом ст. Чорноморська(ТІС) порт «Южний» - ст. Київ-Ліски - ст. Чорноморська(ТІС) порт «Южний». Час курсування складатиме 19 годин.

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x