Відкрито кримінальне провадження за фактом розтрати коштів посадовцями «Укрзалізниці»

Відкрито кримінальне провадження за фактом розтрати коштів посадовцями «Укрзалізниці»

Головне слідче управління Національної поліції України повідомило про відкриття кримінального провадження за фактом розтрати коштів посадовцями ПАТ «Укрзалізниця».

Правоохоронцями буде перевірено інформацію про завищення цін на рухомий склад. За попередніми даними, ціна оголошеної до закупівлі партії була незаконно завищена на 185 мільйонів гривень.

Рішенням Правління ПАТ «Укрзалізниця» на 2017 рік передбачено придбання 5890 вантажних піввагонів на суму 4,8 мільярда гривень без урахування ПДВ. Вартість закупівлі одного піввагона для січня 2017 року визначалася на рівні від 780 до 800 тисяч гривень без урахування ПДВ.

Правоохоронці встановили, що службові особи «Укрзалізниці» підписали протокол погодження ціни піввагону, завищеної приблизно на 76 тисяч гривень за кожен. Відтак ціна усієї оголошеної партії перевищувала початкову на 185 мільйонів гривень.

Наразі кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 ККУ (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x