Великобританія пропонує більш науковий підхід до комфорту у потягах
- Автор ВЦРТІ
- Опубліковано в Залізничний транспорт
- Друк

Рада безпеки та стандартів на залізниці у Великобританії закликає світову спільноту до більш наукового підходу до вимірювання комфорту проїзду в потягах. Представники RSSB планують розробити ряд специфікацій, які б виробники залізничних вагонів могли б використовувати для підвищення комфорту в потягах, разом з вимогами щодо безпечності роботи та пожежної безпеки. ЦІ специфікації враховуватимуть фактори, що включають форму, амортизацію, вибір матеріалу, поперекову підтримку, вібрацію, місце для ніг і довжину мандрівки для розроблення найбільш комфортних сидінь.
«Наразі немає жодних науково підтверджених розробок для кількісного визначення комфорту пасажирських поїздів», - підкреслює Джордан Смітт, старший фахівець з людських факторів Ради безпеки та стандартів на залізниці. «Залізнична галузь хоче, щоб ми кинули цьому виклик, вивчивши потенціал нових специфікацій, які повністю враховують складності, пов'язані з людськими факторами. Ми хочемо дати можливість власникам, постачальникам та державним службовцям ефективно визначати та доставляти сидіння для максимального комфорту пасажира».
Також у Раді безпеки та стандартів на залізниці наголосили, що такі заходи не стали відповіддю на пасажирську критику сидінь, що були встановлені в потягах Govia Thameslink Railway Siemens Class 700, закуплені Департаментом транспорту. RSSB зазначила, що вона вже почала роботу над проектом Комітету з інтерфейсів систем транспортних засобів та групи Seat Comfort щодо розроблення вимог для визначення максимального комфорту пасажирських сидінь.
Схожі матеріали (за тегом)
- У Раді пропонують дозволити приватним залізничним компаніям перевозити пасажирів в Україні
- Делегація Укрзалізниці у ході виставки InnoTrans 2018 провели зустрічі з PESA Holding та Siemens
- Поїзд 4 столиць відправиться в перший рейс 28 вересня та курсуватиме щотижня
- За 7 місяців 2018 року Укрзалізниця сплатила податків та зборів на 1,5 млрд грн більше, ніж за аналогічний період торік
- В ПАТ "Укрзалізниця" розповіли про високі зарплати машиністів
Останні з ВЦРТІ
- Звіт Комітету цифрової інфраструктури та зв'язку Експертної ради при Мінінфраструктури за І півріччя 2018
- Звіт про діяльність Комітету залізничного транспорту Експертної ради при МІУ за І півріччя 2018 року
- Звіт Комітету з безпеки на транспорті Експертної ради при Мінінфраструктури України за І півріччя 2018 року
- Звіт про діяльність Комітету дорожнього господарства Експертної ради при Міністерстві інфраструктури України
- Звіт про роботу Комітету авіаційного транспорту Експертної ради при МІУ за І півріччя 2018