До Єгипту прибув перший трамвай вироблений українською компанією (Відео)

До Єгипту прибув перший трамвай вироблений українською компанією (Відео)

Українська компанія "Татра-Юг" виконала поставку свого першого трамвая, виробленого для Єгипту. Вагон вже прибув до Олександрії, де і буде експлуатуватися.

Про це повідомляє ЦТС з посиланням на інформацію Одесько-дніпровського підприємства.

В "Татра-Юг" поінформували, що відправка вагона з України відбулася ще в період новорічних свят.

Нагадаємо, що на початку 2017 року "Татра-Юг" виграла тендер на поставку в Олександрію (Єгипет) 15 зчленованих трамваїв. Поставка повинна бути виконана протягом 2,5 років з моменту внесення передоплати єгипетською стороною. Вагони для Єгипту - високопольні, їх довжина - 22 м.

Спочатку перша поставка планувалася на червень 2018 року. Завод в Дніпрі приступив до виконання замовлення пізно, оскільки єгипетська сторона довго не вносила передоплату.

Вироблений для Єгипту трамвай тестували на мережі трамвайних маршрутів у Дніпрі, починаючи з літа минулого року.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x