В УЗ заявили, що сервісне обслуговування локомотивів GE дешевше самостійного обслуговування існуючих серій тепловозів

В УЗ заявили, що сервісне обслуговування локомотивів GE дешевше самостійного обслуговування існуючих серій тепловозів

Укрзалізниця планує закупити послуги із сервісного обслуговування 30 магістральних вантажних тепловозів GE серії ТЕ33АС. Про це розповів директор із стратегічного розвитку та інвестиційної політики АТ «Укрзалізниця» Антон Саболевський.

Очікувана вартість закупівлі послуг зазначена у системі Prozorro становить  895,2 млн грн (з ПДВ). Період постачання послуг — до 31 грудня 2027 р., тобто вісім років.

Повідомляється, що договір включатиме не лише обслуговування тепловозів, а й планові та позапланові ремонти та постачання запчастин для них.

За словами Антона Саболевського, вартість 1 км пробігу нового локомотива за сервісним обслуговуванням дешевша за самостійне обслуговування компанією  існуючих в Укрзалізниці серій тепловозів. Зокрема, для ТЕ33АС — це $ 0,61, тоді як для  тепловозів 2ТЕ116 — це $ 1,1.

«Для Укрзалізниці важливо забезпечити надійність нової техніки та здійснити заплановані обсяги перевезень. Обслуговування локомотивів GE на рік обійдеться орієнтовно в $ 120 тис., тоді як, приміром, обслуговування тепловозів Siemens у Литві обходиться у $  200 тис. на рік», — зауважив Антон Саболевський.

За його словами, за договором фінансового лізингу Укрзалізниця має зобов’язання належно зберігати і експлуатувати локомотиви ТЕ33АС.

Крім того, він нагадав, що за аналогічним контрактом обслуговуються та успішно працюють швидкісні поїзди Hyundai Rotem.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x