В результаті зіткнення поїздів у Чехії постраждали 23 людини

В результаті зіткнення поїздів у Чехії постраждали 23 людини

Сьогодні, 5 березня, у чеському місті Брно на головному вокзалі зіткнулися два пасажирські поїзди. Про це повідомляє чеське видання Ceske Noviny.

"Аварія сталася після 8:00 ранку. Пасажирський потяг, який від’їжджав з вокзалу в напрямку міста Брежова-над-Світавоу, зіткнувся з іншим пасажирським потягом, що прибував з міста Летовіце", - йдеться в повідомленні.

В результаті зіткнення пасажирських поїздів постраждали 23 людини, 15 з них доставили до лікарні.

Через аварію роботу вокзалу призупиняли більше ніж на годину. Чеська залізниця оцінила збитки від аварії у майже півмільйона крон. Робота залізниці була повністю відновленна об 11:40.

За словами прес-секретаря Залізничної інспекції Мартіна Драпала, причиною аварії швидше за все став людський фактор, коли машиніст одного з потягів помилково в'їхав не на ту колію.

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x