Уряд затвердив проект будівництва з/д сполучення Київ–аеропорт "Бориспіль" за 583,2 млн грн

Уряд затвердив проект будівництва з/д сполучення Київ–аеропорт "Бориспіль" за 583,2 млн грн

Кабінет міністрів України затвердив проект "Організація пасажирського сполучення Київ–міжнародний аеропорт "Бориспіль", розрахований на 13,5 місяці загальною вартістю 583,238 млн грн (у цінах на 2 травня 2018 року). 

Відповідне розпорядження прийнято урядом на засіданні в середу, інформує агентство "Інтерфакс-Україна".

Відповідно до проекта, в загальній вартості будівництва 428,478 млн грн складуть будівельні роботи, 37,755 млн грн – обладнання, меблі та інвентар, 117 млн грн – інші витрати.

Загальна експлуатаційна довжина ділянки ст. Київ-Пасажирський–аеропорт "Бориспіль" – 37,4 км

Проект розбитий на два етапи, в рамках першого етапу вартістю 502,947 млн грн протягом шести місяців планується, зокрема, побудувати 3,7 км залізничних шляхів, один новий зупиночний пункт, залізничну естакаду довжиною 272 м.

Крім цього, буде побудований комплекс з двох пасажирських платформ (шириною 4 м і 6 м) довжиною 120 м з відкритим пасажирським павільйоном і навісами в районі терміналу "D" аеропорту, а також відкрита галерея між пасажирським павільйоном і терміналом "D" довжиною 150 м.

Друга черга будівництва вартістю 80,291 млн грн розрахована на 7,5 місяці та включає, зокрема, один новий зупиночний пункт, високу пасажирську платформу біля залізничної естакади довжиною 160 м.

"Укрзалізниця" прогнозує перевезення за маршрутом Київ-міжнародний аеропорт "Бориспіль" на рівні 3,8 млн пасажирів у 2019 році.

Рухомий склад, який буде використовуватися на лінії – 11 поїздів PESA 620 м на 91 місце і два потяги PESA 630м на 192 місця.

Розрахунковий час в дорозі - 35 хвилин. В "Укрзалізниці" розраховують, що при ціні квитка в 80 грн проект окупиться протягом 10 років, але не виключають підвищення вартості проїзду в залежності від попиту на послугу, а також факторів, що негативно впливають на її собівартість.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x