Уряд ще не визначив перелік конкурсантів до Наглядової ради «Укрзалізниці»?

Уряд ще не визначив перелік конкурсантів до Наглядової ради «Укрзалізниці»?

06.10.2017 року, Кабінет міністрів України (Кабмін) затвердив положення про принципи формування наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця" і розпорядився провести конкурс з відбору чотирьох незалежних його членів.

До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"

28 листопада 2017 р. на засіданні комісії з конкурсного відбору незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" розглянуто заяви та інші документи, подані претендентами для участі у конкурсному відборі.

Як зазначено на сайті Кабінету міністрів України, на наступному засіданні комісії з конкурсного відбору незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" (орієнтовно 1 грудня 2017 р.) планується визначити перелік конкурсантів, допущених до участі у конкурсному відборі, та графік співбесід з ними.

Можливо, на цьому тижні ми дізнаємося кого з конкурсантів уряд допустив до конкурсного відбору.

Нагадаємо, до теперішнього часу, так і не було звіту як екс голови правління ПАТ «Укрзалізниця», Войтека Балчуна, так і НАБ «УЗ» під керівництвом екс першого заступника Міністра інфраструктури Є. Кравцова. Є інформація, що готується звіт, але за який період, та хто за кого буде звітувати, поки що невідомо.

До того ж, за дорученням Гройсмана, Держаудитслужба з 07.08.2017 розпочала планову ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності ПАТ «Укрзалізниця» за період з 01.06.2016 по завершальний місяць 2017 року. Орієнтовний термін завершення перевірки – 18.09.2017.

Інформації про результати цього аудиту не оприлюднені. Які порушення знайшла Держаудитслужба, за цей період, не відомо.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x