Укрзалізниця знову підвищує ціни на квитки

Укрзалізниця знову підвищує ціни на квитки

Нещодавно анонсоване подорожчання квитків підтвердив виконуючий обов’язки голови правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов. Він повідомив, що збільшення вартості проїзду відбуватиметься у два етапи. Перший раз ціни піднімуть уже в кінці літа, другий раз – наприкінці року.

«Ми звернулись до Міністерства інфраструктури з приводу індексації пасажирських тарифів в другом та третьому або четвертому кварталі цього року» - повідомив в інтерв’ю Євген Кравцов.

Також він нагадав, що існуючі тарифи на залізничні квитки не підлягали перегляду уже протягом трьох років. За цей час, на думку керівництва «Укрзалізниці» відбувся серйозний та невідворотний дисбаланс між вартість проїзду в потягах та міжміському автобусному транспорті.

Окрім цього, нещодавно «Укрзалізниця» виступала із повідомленням про те, що збирається вводити електронні квитки на більшість електричок. 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x