Укрзалізниця запустила регулярний контейнерний поїзд Одеса-порт – Дніпро

Укрзалізниця запустила регулярний контейнерний поїзд Одеса-порт – Дніпро

ПАТ "Укрзалізниця" запустила регулярний контейнерний поїзд Одеса-порт – Дніпро-Ліски – Одеса-порт. Про це повідомляє прес-центр залізниці.

Поїзд у перший рейс вирушив 31 липня зі станції Одеса-порт та наступного дня прибув до станції Дніпро-Вантажний. У контейнерах перевозилися пакувальні матеріали.

За словами в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова, попит на контейнерні перевезення залізничним транспортом стрімко зростає і тому Укрзалізниця пропонує своїм клієнтам нові маршрути.

«За перше півріччя цього року Укрзалізниця перевезла  понад 143,5 тис контейнерів, що на 23 % більше аналогічного період минулого року. Ріст таких перевезень зумовлений конкурентною швидкістю доставлення товарів не залежно від  погодних умов», - зазначив він.  

Наразі поїзд курсуватиме у тестовому режимі  щовівторка. Відправлятиметься зі станції Одеса-Порт о 13:00 та прибуватиме до станції Дніпро-Вантажний наступного дня о 8:29. Зворотно поїзд відправлятиметься в понеділок зі станції Дніпро-Вантажний о 2:50 та прибуватиме того ж дня о 19:37. У подальшому  за умови наявності попиту робоча група під керівництвом директора операційного ПАТ «Укрзалізниця» В’ячеслава Єрьоміна розгляне можливість щодо переведення цього поїзда на щоденне курсування.

«На сьогодні 1,5 % - це частка контейнерних перевезень серед інших, що здійснюється залізничним транспортом і ми плануємо цей показник збільшувати. Так, у цьому році був організований та вже здійснив 15 рейсів контейнерний поїзд  Одеса-порт – Рожнятів Івано-Франківської області, а на початку року почав курсувати контейнерний Київ-Ліски – Чорноморська (ТІС) порт «Южний», – додав Євген Кравцов.

Наразі основна кількість контейнерів територією України перевозиться в експортному сполученні, їх частка складає 40% від загальних обсягів перевезень (впродовж останніх 5 років частка експорту становила 33%).  У загальному контейнерообігу частка перевезень контейнерів у внутрішньому сполучені складає 18%.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x