"Укрзалізниця" запускає пряме залізничне сполучення між Києвом і Баку

"Укрзалізниця" запускає пряме залізничне сполучення між Києвом і Баку

"Укрзалізниця" запускає пряме залізничне сполучення між Києвом та Баку. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив в. о. голови правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов.

Ми розширюємо перелік міст, куди з комфортом можна дістатись поїздом. Відтепер маршрут "Баку – Харків" буде подовжено до Києва. Поїзд формуванням «Азербайджанська залізниця» у перший рейс за новим маршрутом відправиться з Баку 21 квітня, а з зі столиці України – 23 квітня, - повідомляє Євген Кравцов.

Голова правління "Укрзалізниці"  запевняє, що пасажиропотік аналізується і пропонуються нові варіанти логістики, та сподівається, що зручність цього маршруту оцінять пасажири. Якщо попит буде рости – то буде розглянута можливість збільшення періодичності курсування поїзду до столиці Азербайджану.

На території України зупинки будуть у Харкові, Люботині, Полтаві, Миргороді, Лубнах і Гребінці.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x