Укрзалізниця запропонувала бізнесу дати свої розрахунки базового тарифу на вантажні перевезення

Укрзалізниця запропонувала бізнесу дати свої розрахунки базового тарифу на вантажні перевезення

У рамках діалогу із бізнесом щодо побудови моделі тарифної політики в галузі, у ПАТ "Укрзалізниця" запропонували бізнесу дати свої розрахунки базового тарифу на вантажні перевезення. Про це йшлося під час останньої зустрічі з представниками підприємств ГМК України, що відбулася в головному офісі Укрзалізниці в Києві, інформує прес-центр 

У ході дискусії відзначалося, що всім учасникам перевізного процесу сьогодні варто враховувати історичну зношеність інфраструктури й тягового рухомого складу Укрзалізниці. Як наслідок, підкреслювали представники Укрзалізниці, лише собівартості перевезень сьогодні недостатньо, щоб будувати нову інфраструктуру та оновлювати парк тяги. Товариству необхідні кошти для відновлення основних засобів: тягового рухомого складу, залізничного полотна – впродовж усього терміну його нормативної експлуатації. Це саме те рішення, яке дозволить Укрзалізниці задовольняти потреби бізнесу в послугах з перевезення.

У свою чергу, виважені, обґрунтовані, а головне, стабільні правила гри на ринку перевезень дозволять вантажовласникам якісно планувати та організовувати свою роботу. Тому компаніям, у цьому випадку – представникам гірничо-металургійного комплексу, а також асоціації «Укрметалургпром», було запропоновано розрахувати й подати свій рівень тарифу, який, на їхню думку, дасть можливість Укрзалізниці нормально й безперебійно функціонувати хоча б у середньостроковій перспективі.

Коментуючи цей важливий крок у дискусії навколо тарифів на перевезення залізничним транспортом, Євген Кравцов зауважив:

«Ми готові розглянути аргументацію учасників ринку, побачити їхні розрахунки, запропонувати свої цифри та оперативно виробити з бізнесом узгоджену позицію щодо тарифоутворення в галузі».

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x