«Укрзалізниця» випустила 5% вагонів від запланованого обсягу

«Укрзалізниця» випустила 5% вагонів від запланованого обсягу

Підприємство ПАТ «Укрзалізниця» з початку 2017 року виробила на своїх заводах-філіалах 154 вагони, з яких 152 – напіввагони.

Раніше керівництво компанії стверджувало, що у 2017 році підприємство виробить понад 3 тис. вантажних вагонів, однак поточні темпи виробництва свідчать про те, що досягти цієї мети не вдасться.

Протягом періоду з початку року до 6 березня «Укрзалізниця» виробила 70 напіввагонів, в той час, як процес досягнення планових показників потребує вироблення близько 250 вагонів щомісяця.

Підприємство також заявляло про наміри переобладнати 1080 вагонів-хоперів у зерновози, але наприкінці березня було переобладнано усього 7 вагонів.

Таким чином, протягом трьох з половиною місяців підприємство випустило лише 5% вантажних вагонів від запланованого обсягу випуску.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x