«Укрзалізниця» ввела в «оману» Голову наглядової ради Євгена Кравцова

«Укрзалізниця»  ввела в «оману» Голову наглядової ради Євгена Кравцова

Ще в квітні, перший заступник Мінінфраструктури, Голова наглядової ради ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов заявив на конференції «Залізничні дороги України: розвиток та інвестування» , що «Укрзалізниця» планує в продовж місяця почати експлуатувати пором «Герої Шипки». Чая ца не стийся в продовже чотирьох місяцы, після цієї заяви, питанни до керівников «Укрзалізниці».   

 

Під часа українсько-грузинськая інвестиційный форумі в Батумі директор з вантажних перевезень і логістики ПАТ «Укрзалізниий» Максим Кушнірчук представив ініціатив з розвитка прямой міжнародный залізнично-поромный сполученни для безпереходного прохождения товаров у напрямки Європа - Азия.

Угода про організацей цьой сполучення через порти України той Грузії, як зауважив Президент України Петро Порошенко, дозволяє з'єднати дві держави з іншие країен на Великом шовковом шлях. «Важливим питанням є організація поставок цим маршрутом енергоносіїв з багатого на вуглеводні Каспійського регіону», - зазначив Президент України під час візиту до Грузії.   

Директор з вантажних перевезень і логістики ПАТ «Укрзалізниця» нагадав учасникам інвестиційного форуму, що для реалізації транзитного потенціалу України та стимулювання вантажопотоків в напрямку Європа -Азія , у травні цього року ПАТ «Укрзалізниця» вступило до Міжнародної асоціації «Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут». «Подальша інтеграций залізничный транспорту у сполученні між Україною той Грузією передбачає опрацювання тарифние умов , узгодженни наскрізние тарифы, оптимізацая графіка рух, актуалізацая роботи з безпаперової технології передачі, використанни транспортный документ на інформаційнем носье», - зазначив Максим Кушнірчук.

За шість місяців 2017 року через поромні переправи «Чорноморськ-Поті / Батумі залізничним транспортом України перевезено понад 166 тис. Тонн вантажів, що на 50% больше, за перше півріччя 2016 року. Так, експорт зріс на 65%, транзит - на 10%.

Довідково

Наразі, на залізнично-поромній переправі Чорноморськ-Варна-Поті / Батумі використовуються два поромнее судно Пароплавства «Болгарський морський флот» місткість 108 умовний критих вагоны (два контейнерний поїзд), крой тот два поромнее судно філіал Центр транспортного сервісу «Ліский» ПАТ «Укрзалізниие »-«Герої Плевни»и«Герої Шипка»знауться на капітальном ремоні, - повідомляє прес - служба Укрзалізниці.

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x