Укрзалізниця відсторонила керівників пасажирських перевезень

Укрзалізниця відсторонила керівників пасажирських перевезень

Директор пасажирських перевезень і сервісу Ігор Романків та директор департаменту пасажирських перевезень УЗ Віталій Скидан відсторонені від посад на час проведення службового розслідування.

Про це повідомив керівник УЗ Євген Кравцов.

"Були виявлені певні факти, які спричинили за собою проведення службового розслідування. На час цього розслідування певні співробітники пасажирської вертикалі, в тому числі Ігор Романків та Віталій Скидан, відсторонені", - прокоментував він.

У коментарях ЗМІ сам Романків заявив: "Мене ніхто не усував, я працюю, і Віталій Скидан теж".

Повідомлялося, що приводом для відсторонення Романківа і Скидана могла стати спроба створення ними керованої профспілки залізничників.

Нагадаємо, на початку липня 2017 року повноцінно запрацювала філія "Пасажирська компанія", до складу якої увійшло пасажирське господарство всіх шести регіональних філій УЗ.

Як відомо, ПАТ "Укрзалізниця" отримала понад 11 мільярдів гривень збитку від пасажирських залізничних перевезень у 2017 році.

Джерело: Економічна правда

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x