"Укрзалізниця" спростить пасажирам пошук дефіцитних квитків

"Укрзалізниця" спростить пасажирам пошук дефіцитних квитків

В "Укрзалізниці" розробляють систему, яка допоможе пасажирам купити квиток на поїзд. Суть в тому, що клієнт може зареєструватися в waiting list, вибрати поїзд, на який квитки вже розкуплені або заброньовані. Якщо в продажу з'явиться вільний квиток, пасажиру в цій системі прийде відповідне повідомлення. При цьому користувачі waiting list отримають першочергове право придбання дефіцитного квитка.

Про це розповів журналістам начальник департаменту пасажирських перевезень далекого прямування "Укрзалізниці" Олександр Красноштан, передає  Delo.ua.

"Ми розробляємо систему waiting list (список очікування - ред.). Пасажир зможе зареєструватися і вибрати один або кілька поїздів, які йому підходять і на які немає квитків. І тоді, коли з'явиться вільний квиток (хтось передумав їхати і здав свій квиток), то він не потрапить в загальну систему продажу, а спочатку проходить через "решето" waiting list. Якщо квиток "не знайшов" свого покупця в waiting list, тоді він піде в загальний продаж ", - повідомив Красноштан.

На уточнююче питання, коли буде введена така система, він зазначив, що поки про терміни сказати складно.

Красноштан уточнив, що така система остаточно закриє питання з перекупниками, хоча за цей рік було зафіксовано тільки один такий випадок.

"Дуже багато говорять, що квитки купують перекупники. Я завжди прошу, щоб мені принесли квиток, куплений через перекупника. Тоді я зможу подивитися, яку схему він використовує і чи є причетність співробітників "Укрзалізниці"до перекуповування квитків. Поки був тільки один випадок, коли мені принесли куплений у перекупника квиток. Природно, покупцеві була відшкодована сума квитка", - зазначив начальник департаменту пасажирських перевезень далекого прямування УЗ.

Красноштан повідомив, що залізничне відомство провело розслідування по даному випадку.

"Ми повністю розслідували цей інцидент. Перекупник сидів в інтернет-кафе і просто клацав систему букінг УЗ. Це був зданий квиток, і перекупник його "спіймав". Це вся технологія", - заявив Красноштан.

Він також розповів, що на сьогодні проблеми з покупкою квитків онлайн виникають через величезну кількість чат ботів.

"Зараз діє більш проблемна для нас програма - чат боти. Такі боти "садять" нашу систему. Онлайн-система продажу квитків досить малопотужна, чат боти постійно роблять запит про наявність квитків. І виходить так, що система активно шукає квитки, йдуть масові запити (особливо в пікові періоди перевезень) і система просто не витримує. Ще влітку букінг УЗ кілька разів "лягав" - це якраз результат масової роботи чат ботів", - резюмував Красноштан.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x