Укрзалізниця презентувала нову послугу – повноцінне харчування у нічних поїздах

Укрзалізниця презентувала нову послугу – повноцінне харчування у нічних поїздах

12 червня Укрзалізниця презентувала нову послугу – повноцінне харчування у нічних поїздах. Захід відбувся за участю в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова.

У рамках заходу пасажири змогли продегустувати страви з меню.

За словами Кравцова, відтепер на окремих маршрутах під час подорожі пасажирам буде доступний повноцінний сніданок і гарячий обід, зокрема перші і другі страви, причому страви пропонуватимуться в асортименті.

Тестування нової послуги старує 18 червня у поїздах №81 Київ – Ужгород, №101 Київ – Маріуполь, №7 Київ – Івано-Франківськ та №749 Київ – Івано-Франківськ. Оплатити послугу можна буде як готівкою, так і банківською картою.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x