Укрзалізниця почне впроваджувати пілотний проект з організації схеми управління рухом піввагонів різних форм власності

Укрзалізниця почне впроваджувати пілотний проект з організації схеми управління рухом піввагонів різних форм власності

Укрзалізниця хоче впровадити проект з організації єдиної схеми управління рухом піввагонів різних форм власності. Розпочати експеримент планується вже на початку березня цього року. Про це повідомив директор операційний АТ «Укрзалізниця» Вячеслав Єрьомін.

Така система дозволить ефективно використовувати інфраструктуру на станціях зародження порожнього вантажопотоку, запобігти утворенню черг та покращити експлуатаційні показники використання вантажного потоку.

«З рухомого складу різних власників будуть накопичувати піввагони у маршрут. Після чого рухомий склад буде відправлятися на станції навантаження. Керувати цим процесом буде Укрзалізниця», -- пояснили в залізничній компанії.

Випробувати даний проект будуть на деяких портах «Одеської залізниці» та на станціях Кривий Ріг-Головний, Інгулець та Шмакове філії «Придніпровська залізниця».

«Збірні маршрути з вагонів різної власності – більш ефективна логістична схема – маршрут йде готовий, його не треба формувати на інших станціях», -- зауважив менеджер департаменту по логістиці і транспорту ТОВ «ДТЕК» Андрій Зуйков.

В подальшому такий метод, Укрзалізниця, хоче запровадити і для зерновозів, щоб підвищити ефективність перевезення зернових вантажів.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x