"Укрзалізниця" планує встановити у пасажирських поїздах систему відеоспостереження

"Укрзалізниця" планує встановити у пасажирських поїздах систему відеоспостереження

Пасажирська компанія (філія ПАТ "Укрзалізниця") вирішила купити 100 комплектів систем відеоспостереження для установки в пасажирських вагонах. Про це повідомляє ЦТС.

Відповідний тендер розміщено на порталі ProZorro, заявки для участі в ньому приймаються до 18:00 18 травня.

Кожен комплект має складатися з трьох відеокамер та монітора. Поставка обладнання повинна відбутися до кінця поточного року. Очікувана вартість закупівлі вказана на рівні 7,5 млн гривень з ПДВ. Аукціон по тендеру заплановано провести 25 червня.

Відповідно до тендерної документації, відеореєстратор системи відеоспостереження повинен приймати записуваний сигнал у якості як мінімум Full HD (1080 пікселей по висоті) і з частотою 25 кадрів в секунду. Безперервний час роботи - не менше 360 годин. При цьому сама відеокамера комплекту поставки повинна знімати з роздільною здатністю 720 пікселів по висоті, мати захист від вібрації.

Кожен комплект повинен бути забезпечений 7-дюймовим TFT-монітором, двома жорсткими дисками ємністю від 1 Тб зі швидкістю роботи 6 Гб/с.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x