Укрзалізниця планує переходити на середньотермінове планування перевезення вантажів

Укрзалізниця планує переходити на середньотермінове планування перевезення вантажів

Укрзалізниця планує переходити на середньотермінове планування перевезення вантажів і закликає клієнтів перейти на піврічне планування. З такою пропозицією перевізник звернувся до своїх основних клієнтів. Про це повідомляє прес-служба залізниці.

Одним із основних пріоритетів роботи команди товариства є планування перевезень вантажів на значно триваліший термін, ніж це відбувається зараз. Один із варіантів, який розглядається, – планування на шість місяців, із взаємними зобов’язаннями. У компанії сподіваються сформувати та затвердити такі плани вже до кінця листопада цього року. Кожного півріччя ця робота буде повторюватися, щоб Укрзалізниця мала чіткі плани перевезень на наступні шість місяців.

«На сьогодні, на жаль, ми працюємо у режимі «пожежної команди», коли постійно змінюється пункт призначення вантажів, змінюються обсяги чи у клієнтів відбуваються інші зміни. Таким чином працювати з такою великою інфраструктурою неможливо. Нам необхідне довготривале планування - для розвитку інфраструктури, підготовки локомотивів, вагонів, складання планів з ремонту колії. На щастя, наші клієнти з цим погоджуються», - розповів Андрій Рязанцев.

В Укрзалізниці вже відправили відповідні запити профільним асоціаціям та основним клієнтам, які забезпечують понад 60 % вантажів від загальної кількості.

«В ідеалі плани вантажоперевезень мають бути трирічними, на 1 рік мають стати закономірністю. Поки ж чекаємо на активну участь у формуванні хоча б піврічного плану перевезень. Укрзалізниця, у свою чергу, забезпечить необхідну інфраструктуру та рухомий склад», - наголосив Андрій Рязанцев.

Також він підсумував, що завчасне планування і обгрунтоване тарифоутворення – це дві ключові умови ефективної роботи залізниці.

  

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x