Укрзалізниця отримала всі 30 законтрактованих локомотивів GE

Укрзалізниця отримала всі 30 законтрактованих локомотивів GE

АТ "Укрзалізниця" отримало останню партію американських тепловозів General Electric. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив глава компанії Євген Кравцов.

"Останні 5 зустрічали в Чорноморську в п'ятницю. Далі - маршрут вже відпрацьований. Спочатку - на Крюківський вагонобудівний завод. Там на доукомплектування знаходяться ще 10 американських локомотивів", - повідомив Кравцов.

Топ-менеджер уточнив, що 15 локомотивів, які вже експлуатуються, показують себе вкрай ефективно.

"На 30% економимо паливо на ділянці Запоріжжя - Комиш-Зоря - Волноваха. До того ж машини старого парку за добу проходять в середньому 360 км, а тепловози GE - 540 км", - повідомив Кравцов.

Він додав, що  15 нових локомотивів сьогодні забезпечують чверть теплотяги по трьох регіональних філіях, де вони працюють: Придніпровській, Донецькій та Одеській.

Нагадаємо, що перший локомотив General Electric прибув в Україну 10 вересня.

Загалом у рамках підписаного в лютому 2018 року договору Укрзалізниці буде поставлено 30 тепловозів виробництва GE. Подальша співпраця Укрзалізниці з GE також передбачає модернізацію 75 локомотивів (150 секцій), постачання 225 нових локомотивів GE серії Evolution до 2027 року, модернізацію наявного рухомого складу та довгострокове технічне обслуговування з метою оновлення та модернізації локомотивів.

Тепловози TE33AC оснащені асинхронним тяговим електродвигуном потужністю 3,356 тис. КВт, конструкційна швидкість - 120 кілометрів на годину. За оцінками «Укрзалізниці», використання цих тепловозів дозволить скоротити споживання дизельного палива і мастильних матеріалів відповідно на 20% і 70%, збільшити міжремонтні періоди. Крім того, шкідливі викиди будуть знижені на 40% в порівнянні з використовуваними в даний час тепловозами 2ТЕ10 та 2ТЕ116.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x