Укрзалізниця оновила електрички на маріупольському напрямку

Укрзалізниця оновила електрички на маріупольському напрямку

Регіональна філія «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» змінює якість приміського сполучення за маршрутом Маріуполь – Волноваха. Відтепер тут курсуватимуть два приміські електропоїзди після капітального ремонту, а кількість рейсів буде суттєво збільшено.

Про це повідомив в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов на своїй сторінці у Facebook.

«Два приміських електропоїзди після капітального ремонту будуть щоденно курсувати між Маріуполем та Волновахою. Це заміна для старої електрички з чотирьох плацкартних вагонів, яка їздила дотепер. Десять рейсів замість шести, як раніше. Новий склад зможе перевозити вдвічі більше – до 800 пасажирів за один рейс. Щодо графіку – то врахували побажання і мешканців прилеглих до Маріуполя та Волновахи населених пунктів, і працівників металургійних підприємств. Коштуватиме квиток 15 гривень. А маршрут поїзд долає трохи менше, ніж за 2 години», – розповів Євген Кравцов.

Отже, з 8 червня 2018 року за маршрутом зі станції Маріуполь до станції Волноваха будуть щоденно курсувати два приміські електропоїзди серії ЕД2Т після капітального ремонту, складом з шести вагонів кожний.

Щоденно буде здійснюватися десять рейсів замість шести, як було раніше. Відправлення зі станції Маріуполь о 05:40, 08:15, 14:28, 17:30 та 20:30. Відправлення зі станції Волноваха о 05:00, 08:10, 10:40, 10:40,16:57 та 20:10. Зупинки передбачені на станціях Сартана, Асланове, Кальчик та Карань. Такий графік руху дасть змогу задовольнити потреби пасажирів під час пікових літніх перевезень.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x