Укрзалізниця оголосила про плани завершити 2018 рік з прибутком в $24 млн

Укрзалізниця оголосила про плани завершити 2018 рік з прибутком в $24 млн

Під час ІІ Міжнародної конференції «Залізниці України: розвиток та інвестиції» із презентацією виступив директор з економіки та фінансів Публічного акціонерного товариства «Укрзалізниця», Андрій Рязанцев. У своєму прогнозі він наголосив, що підприємство планує наприкінці 2018 року отримати прибуток в розмірі $24 млн.

Більше того, згідно з прогнозом «Укрзалізниці», її виручка в 2018 році складе $ 3,3 млрд, показник EBITDA - $ 0,7 млрд.

Щодо показників тарифного вантажообігу, згідно із презентацією Андрія Рязанцевого, то вони сягатимуть 197,3 млрд. т/км.

Нагадаємо, «Укрзалізниця» розраховує за підсумками 2017 року одержати 100 млн грн чистого прибутку за міжнародними стандартами фінансової звітності (МСФЗ). При цьому консолідований чистий прибуток ПАТ «Укрзалізниця» за міжнародними стандартами фінансової звітності за 9 місяців 2017 року склав 80 млн грн.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x