Укрзалізниця оголосила перші тендери для будівництва з/д лінії до аеропорту "Бориспіль"

Укрзалізниця оголосила перші тендери для будівництва з/д лінії до аеропорту "Бориспіль"

Укрзалізниця через свій регіональний філіал «Південно-західна залізниця» оголосила два тендери в рамках оновленого проекту зі створення залізничного сполучення між Києвом і аеропортом Бориспіль, про це свідчать дані системи Prozorro.

Перший тендер, оціночна вартість робіт по якому становить 112,67 млн грн, розбитий на два лоти.

Перший лот включає будівництво опор естакади. Роботи повинні бути виконані до 30 вересня 2018 року. Їхня оцінна вартість вказана на рівні 103 млн грн.

У рамках другого лоту Укрзалізниця хоче закупити роботи з монтажу металевих прогонових будов вартістю до 9,67 млн грн. Кінцевий термін виконання робіт — 31 жовтня 2018 року.

Другий тендер з оціночною ціною 17,02 млн грн передбачає закупівлю робіт по фарбуванню і посилення металевих прогонових будов з терміном виконання до 31 серпня 2018 року.

Нагадаємо, що 28 березня Кабінет міністрів на засіданні  затвердив реалізацію проекту будівництва залізничного сполучення між Києвом і столичним аеропортом "Бориспіль".

Проект будівництва швидкісної залізниці між Києвом і аеропортом "Бориспіль" передбачає, що поїзди будуть ходити від станції "Київ-Пасажирський" через "Видубичі" до терміналу D аеропорту "Бориспіль". Для цього необхідно добудувати лише 4 кілометри залізниці. Повідомлення будуть забезпечувати 11 рейкових автобусів PESA 620 м на 91 місце і два автобуси PESA 630м на 192 місця.

Передбачається, що до 1 червня Мінінфраструктури, Укрзалізниця і аеропорт Бориспіль повинні провести необхідні організаційні та технологічні заходи, пов'язані з підготовкою та початком з 1 червня будівельних робіт. Пуск поїздів на новому маршруті повинен відбутися 1 грудня.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x