Укрзалізниця не збудує три тисячі вантажних вагонів у 2017 році

Укрзалізниця не збудує три тисячі вантажних вагонів у 2017 році

Заступник начальника департаменту вагонного господарства ПАТ «Укрзалізниця» Михайло Мурашко в ході виїзної конференц-сесії «Інноваційні технології для рухомого складу» у місті Дніпро заявив, що підприємство не зможе за допомогою власних потужностей виробити 3 тисячі вантажних вагонів у 2017 році.

За словами Михайла Мурашка, наразі вироблено 250 вагонів, а наприкінці року буде вироблено близько тисячі вантажних вагонів. Це зумовлено проблемою матеріально-технічного забезпечення та проблемами, що виникають на ринку вагонобудування.

Наразі робочий парк вантажних вагонів ПАТ «Укрзалізниця» налічує близько 70 тисяч одиниць, з яких близько 45 тисяч належить іншим компаніям.

Що ж стосується 2018 року, то план виготовлення підприємством вантажних вагонів залишиться незмінним.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x