Укрзалізниця може ввести обмеження на відправлення вантажів, через неритмічну роботу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Укрзалізниця може ввести обмеження на відправлення вантажів, через неритмічну роботу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Укрзалізниця може ввести обмеження на відправлення вантажів, через неритмічну роботу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

«Несвоєчасне вивантаження вагонів та відсутність контролю за виконанням добового плану прийому вантажів під вивантаження та здачі навантажених і порожніх вагонів з підприємства призвели до накопичення 3409 вагонів в очікуванні подавання під вивантаження», -- про це йдеться в листі Укрзалізниці на адресу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».  

Станом на 17 березня 2019 року підприємством було кинуто 51 поїзд: 28 — на станціях Придніпровської залізниці, 15 — на Південній залізниці, 6 – на Одеській залізниці та 2 – на Південно-Західній залізниці. А ще близько 1500 вагонів, що знаходяться на підходах до Криворізького залізничного вузла.

Частіше почали спостерігатися випадки відмови від уже погоджених для підводу та передачі поїздів, що призводить до повторного «кидання» їх на підходах до станції призначення, неефективного використання локомотивів та локомотивних бригад.

Середній час перебування вантажного вагона під вантажними операціями збільшився до 162 годин при нормі 68 годин, що призвело до втрат навантажувальних ресурсів в обсязі 35487 вагонів лише за лютий.

Укрзалізниця закликала генерального директора ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Парамжита Калона вжити дієвих заходів з врегулювання ситуації, що склалася, для забезпечення подальшої стабільної роботи підприємства. В іншому випадку Укрзалізниця буде вимушена ввести відповідні конвенційні обмеження на відправлення вантажів на адресу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x