"Укрзалізниця" може ввести знижки на окремі види вантажів, що прямують до портів Азовського регіону - МІУ

"Укрзалізниця" може ввести знижки на окремі види вантажів, що прямують до портів Азовського регіону - МІУ

За результатами наради, щодо формування залізничних тарифів на перевезення вантажів, представниками портів Маріуполь, Бердянськ та Херсон спільно з АТ «Укрзалізниця» було розроблено алгоритм щодо надання додаткової знижки на формування тарифів на окремі види вантажів, які прямують до портів Маріуполь, Бердянськ та Херсон. Про це повідомляє прес-служба міністерства.

На думку заступника міністра інфраструктури Юрія Лавренюка - це дасть додатковий вантажопотік портів і забезпечить їх безперебійну роботу.

Як підкреслили в Мінінфраструктури, через агресивні дії з боку Російської Федерації, вантажопотік в портах "Маріуполь" і "Бердянськ" значно знизився, оскільки через довготривалі затримки суден виник дефіцит флоту і, як наслідок, зростання вартості фрахту суден.

"За 2018 рік тільки Бердянським портом втрачено близько 840 тис. тонн вантажів. Зниження залізничного тарифу на доставку вантажів дозволить нівелювати зростання фрахту в загальному логістичному ланцюгу і дозволить збільшити обсяг вантажоперевалки", - зазначив Ю.Лавренюк.

Розроблений алгоритм про надання додаткової знижки на формування тарифів на окремі види вантажів, що прямують до портів "Маріуполь", "Бердянськ" і "Херсон", враховує обсяг вантажів і собівартість тарифу.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x