У Раді пропонують дозволити приватним залізничним компаніям перевозити пасажирів в Україні

У Раді пропонують дозволити приватним залізничним компаніям перевозити пасажирів в Україні

У парламенті зареєстрували законопроект про залізничний транспорт України, у якому пропонується дозволити приватним компаніям отримувати ліцензії та здійснювати перевезення пасажирів українською залізницею. Про це повідомляє "Громадське".

Відповідний законопроект №9512 подали на розгляд профільного комітету парламенту.

Зазначається, що законом передбачається, що приватні компанії зможуть перевозити пасажирів, створюючи конкуренцію Укрзалізниці.

При цьому інфраструктура загального користування, така як сама залізниця, лінії електропостачання тощо, залишаться у державній власності, йдеться у пояненні до законопроекту.

“Перевезення пасажирів та вантажів здійснюються Укрзалізницею, яка займає монопольне становище у сфері залізничних перевезень, та не в повній мірі задовольняє інтереси суспільства у перевезеннях”, — повідомляється у документі.

Щоб відповідні зміни набули чинності, законопроект мають проголосувати у Раді та підписати президент.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x