У МІУ відбувся круглий стіл присвячений проблемам АТ “Укрзалізниця”

У МІУ відбувся круглий стіл присвячений проблемам АТ “Укрзалізниця”

28 травня, Експертна рада при Міністерстві інфраструктури України, провела круглий стіл, присвячений проблемам, які пов’язані з кадровою політикою на АТ “Укрзалізниця”.

Серед присутніх були представники МІУ, представники профспілкових організацій АТ "Укрзалізниця", громадські активісти та члени Експертної ради при МІУ.

На заході обговорювали реальний стан справ вимог профспілок до керівництва залізниці, проблеми взаємовідносин між колективом та керівництвом Укрзалізниці, вплив громадських об’єднань та громадських діячів у взаємовідносинах з АТ “Укрзалізниця”.

Основною задачею заходу було зібрати всіх представників профспілок, щоб обговорити, як діяти разом, тому що частіше всього профорганізації ставлять вимоги несумісні з виконанням керівництва Укрзалізниці.

Голова Експертної ради при МІУ Володимир Наумов, наголосив:

«Найголовніше – це навести правильну, прозору та відкриту комунікацію між керівництвом профспілок, членами профспілок та керівництвом АТ «Укрзалізниця».

Потрібно піднімати економіку Укрзалізниці, для того щоб це зробити необхідна спільна праця між керівництвом та робітниками. Важливо розставити чіткі пріоритети, що хочуть отримати профспілки та, що хоче отримати керівництво.

Читайте також: МІУ не отримувало жодної заявки від Укрзалізниці щодо закриття збиткових станцій

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x