У метро Києва до кінця року встановлять ще 7 жовтих турнікетів для оплати банківськими картками і мобільними додатками

У метро Києва до кінця року встановлять ще 7 жовтих турнікетів для оплати банківськими картками і мобільними додатками

Комунальне підприємство "Київський метрополітен" анонсувало відкриття ще 7-ми турнікетів, що дозволяють здійснити оплату за допомогою банківської або будь-якої іншої безконтактної картки, а також за допомогою спеціальних мобільних додатків. Про це повідомляється на сторінці підприємства у Facebook.

"Ще 7 жовтих турнікетів запрацюють на станціях метро до кінця року. Зокрема, 2 з них - на "Олімпійській", та по одному на "Деміївській", "Площі Льва Толстого", "Васильківській", "Палаці спорту" та "Лук'янівській", - йдеться в повідомленні.

Також, у КП "Київський метрополітен" нагадали, що жовті турнікети приймають всі види безконтактних карток, а також оплату з допомогою мобільних додатків GooglePay та ApplePay.

Нагадаємо, що КП "Київський метрополітен" в січні 2018 року відкрив 12 жовтих турнікетів: по два на станції "Героїв Дніпра", "Мінська", "Оболонь", "Петрівка" та "Контрактова площа" і по одному - на станціях "Тараса Шевченка" і "Поштова площа".

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x