У 2019 році Південній залізниці компенсовано 11,5 % збитків за перевезення пільговиків у приміському сполученні

У 2019 році Південній залізниці компенсовано 11,5 % збитків за перевезення пільговиків у приміському сполученні

За 4 місяці 2019 року Південній залізниці компенсовано 11,5 % збитків за перевезення пільговиків у приміському сполученні. Про це повідомляє медіацентр «Магістраль».

«Упродовж січня—квітня 2019 р. регіональною філією «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» в приміському сполученні перевезено 3 млн 261 тис. пасажирів пільгових категорій, компенсація за яких повинна відшкодовуватися місцевими органами виконавчої влади, на суму 24 млн 270 тис. грн. Сума отриманої у 2019 р. компенсації становить 2 млн 797 тис. грн (у тому числі 309 тис. грн — погашення заборгованості з компенсації минулого року), або 11,5 % від суми наданих за січень—квітень послуг», - йдеться в повідомленні.

Найповніше із семи областей України, на території яких Південна залізниця забезпечує транспортне обслуговування, відшкодовуються збитки у Донецькій (63 %), Луганській (53,2 %), Кіровоградській (34 %) та Чернігівській (31 %).

Південна залізниця вкотре закликала органи місцевої влади інших областей, у межах яких магістраль здійснює свою діяльність, віднайти можливість компенсувати збитки за пільгові перевезення громадян і не змушувати Південну залізницю скорочувати розміри руху приміських поїздів.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x