Сидней отримає нову залізничну колію до аеропорту

Сидней отримає нову залізничну колію до аеропорту

Федеральний уряд Австралії та уряд штату Південний Уельс домовилися побудувати залізничну колію для запланованого західного аеропорту Сідней на Badgerys Creek, який, згідно з прогнозами експертів, відкриється в 2026 році.

Прем'єр-міністр Мальком Тернбулл та прем'єр-міністр Південного Уельсу Гледіс Берейліклян підписали угоду 4 березня. Під час зустрічі прем’єр-міністр Південного Уельсу наголосив на тому, що нова залізнична колія стане невід'ємною частиною проекту містобудування. Будівництво наразі оцінюють приблизно в 7 мільярдів доларів. Фінансування має здійснюватися за системою 50 на 50, починаючи з перших внесків у розмірі 50 млн. доларів США, для підтримки розвитку повної бізнес-моделі.

Описана Берейлікляном як можливість, що трапляється "раз у покоління", міська угода була підписана між двома урядами та восьми місцевими радами. Вона передбачає розвиток декількох нових містечок, починаючи з нового "Аеротрополіса" на південь від аеропорту. Будівництво буде координуватися спеціально створеним органом, який складатиметься з федеральних представників та представників штату, і, як очікується, стане основою майбутнього міста Західний Парклендс, концепція якого викладена в доповіді Великої Сіднейської комісії.

Перший етап орбітальної залізничної лінії зв'яже Сен-Марію з лінією Головного Заходу з Аеротрополі через Бадгеріс-Крік, а потім повертатиме на схід до кінця Леппінгтона Південно-Західної залізниці. За словами Тернбулла, "ця лінія залізниці буде справді формувати та об’єднувати місто; з'єднуючи громади, будуючи нові, і даючи мешканцям Західного Сіднея незліченні можливості роботи, які випливають з цих інвестицій. Наша спільна мета полягає в тому, щоб вчасно провести колію до аеропорту до його відкриття у 2026 році».

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x