Судно з першим локомотивом General Electric для "Укрзалізниці" вже в Середземному морі

Судно з першим локомотивом General Electric для "Укрзалізниці" вже в Середземному морі

Локомотив TE33AC компанії General Electric, виготовлений на заводі в м. Ері (Пенсільванія, США) для "Укрзалізниці", імовірно, після 10 вересня може бути доставлений в порт Чорноморськ.

Універсальне вантажне судно з тепловозом на борту вийшло з порту Норфолк (США) 19 серпня, 1 вересня воно пройшло Гібралтар. Станом на вечір 3 вересня судно знаходилося в Середземному морі біля берегів Алжиру, увечері 8 вересня воно повинно прийти в Стамбул. Відповідно, орієнтовно, після 10 вересня можна очікувати його прибуття в порт Чорноморськ.

Нагадаємо, що з заводу в м. Ері в порт Норфолк TE33AC був відправлений 8 серпня. З Чорноморська тепловоз доставлять на Крюківський вагонобудівний завод, де буде виконана його остаточна доукомплектація.

Завод GE Transportatiоn в Пенсільванії виготовить для "Укрзалізниці" 30 локомотивів за контрактом, підписаним в лютому поточного року. В УЗ очікують першу партію локомотивів до кінця 2018 року.

23 лютого УЗ і GE Тransportation підписали рамковий договір про 15-річному партнерство з оновлення та модернізації рухомого складу українських залізниць. Передбачається поставка до 225 локомотивів GE серії Evolution до 2034 року і їх довгострокове технічне обслуговування. Вартість реалізації проекту оцінюється в 1 млрд доларів. Підрозділом-балансоутримувачем 30 магістральних тепловозів серії ТЕ33АС стало Мелітопольське локомотивне депо.

Джерело: ЦТС

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x