Службовця ДТГО «Південно-Західна Залізниця» підозрюють у зловживаннях, які завдали майже 400 тис. гривень збитків

Службовця ДТГО «Південно-Західна Залізниця» підозрюють у зловживаннях, які завдали майже 400 тис. гривень збитків

Київською місцевою прокуратурою №9 повідомлено про підозру у вчиненні розтрати державних коштів та службового підроблення начальника одного з підрозділів Державного територіально-галузевого об’єднання «Південно-Західна залізниця» (далі - ДТГО «ПЗЗ»).

Так, у 2015 році приватне підприємство відповідно до договору поставило на ДТГО «Південно-Західна залізниця» фільтруючі протигази на загальну суму майже 400 тис. гривень.

Проте з’ясувалося, що всупереч умов договору підприємство здійснило поставку протигазів не 2015 року випуску, а 1988-1991 та 2010-2012 років.

Разом із тим, начальник підрозділу, маючи на меті незаконне збагачення та діючи в інтересах вказаного підприємства, достовірно знаючи про те, що договір поставки не виконано належним чином, підписав електронне платіжне доручення у банківській системі щодо перерахування коштів на суму понад 400 тис. гривень.

Службовцю інкримінують вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України.

За вчинене йому загрожує до 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

Прес-служба прокуратури міста Києва

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x