СБУ за сприяння Укрзалізниці викрила закупівлю неякісних запчастин

СБУ за сприяння Укрзалізниці викрила закупівлю неякісних запчастин

Служба безпеки України за сприяння Укрзалізниці задокументувала закупівлю неякісних запчастин для потреб компанії на понад 100 мільйонів гривень. Зазначене порушення виявила інспекція товариства під час перевірки підрозділів компанії. Про це повідомив в.о. голови правління АТ "Укрзалізниця" Іван Юрик.

За словами керівника товариства, у ході перевірки було виявлено низку приватних компанії, які постачали депо Укрзалізниці неякісні чавунні гальмівні колодки.

«Випробування колодок, які були зібрані на усіх складах Укрзалізниці, підтвердили, що їх якість та матеріал виготовлення не відповідають встановленим нормам. Результати перевірки було передано до Служби безпеки України для подальшого розслідування», — повідомив в.о. голови правління компанії.

«Після отримання результатів внутрішньої перевірки ми припинили будь-яку співпрацю з цими постачальниками. Для унеможливлення повторення таких випадків у майбутньому Укрзалізниця впровадила систему інспекторського контролю безпосередньо на підприємствах постачальників. Адже безпека руху понад усе», - резюмував Іван Юрик.

Товариство завжди створює всі необхідні умови для роботи представників правоохоронних органів та наголошує на своїй зацікавленості у викоріненні будь-яких протиправних явищ у роботі компанії.

Нагадаємо, що Укрзалізниця планує розпочати серійне виробництво гальмівних колодок типу «ЧС» на потужностях Дніпропетровського тепловозоремонтного заводу (ДТРЗ).

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x