Регіональна філія «Львівська залізниця» отримала нового керівника

Регіональна філія «Львівська залізниця» отримала нового керівника

Сьогодні, 5 березня, Роман Черніцький назначений новим керівником регіональної філії «Львівська залізниця». Він працюватиме на посаді виконавчого директора та забезпечуватиме подальшу ефективну роботу цього структурного підрозділу. Про це повідомила прес-служба залізниці.

Представляючи Романа Черніцького в якості керівника Львівської залізниці, член правління АТ «Укрзалізниця» Желько Марчек зазначив, що це фаховий залізничник, компетентний фахівець і досвідчений керівник, який здатний організувати належну роботу регіональної філії відповідно до поставлених керівництвом компанії завдань.

«За плечима Романа Романовича – понад двадцять років праці на різних посадах саме на Львівській залізниці», — зазначив Желько Марчек.

Ремігіуш Пашкевич повідомив, що Роман Черніцький опікувався такими важливими інфраструктурними проектами , як будівництво Бескидського тунелю та швидкісної залізниці до Міжнародного аеропорту «Бориспіль».

Роман Черніцький закінчив Київський університет економіки і технологій транспорту за спеціальністю «Залізничні споруди та колійне господарство». У 1992 році розпочав роботу саме на Львівській залізниці. Працював на посадах монтера колії, дублера дорожнього майстра дистанції шляху, шляховим майстром, начальником виробничої дільниці. З 2000 року — на керівних посадах у структурних підрозділах Львівської залізниці. У 2016-2017 роках — заступник начальника регіональної філії з інфраструктури регіональної філії «Львівська залізниця». З квітня 2017 року й дотепер працював на посаді директора з інфраструктури Укрзалізниці.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x