Рада ратифікувала фінугоду з ЄІБ про модернізацію залізничних шляхів до портів

Рада ратифікувала фінугоду з ЄІБ про модернізацію залізничних шляхів до портів

Верховна Рада ратифікувала фінансову угоду з Європейським інвестиційним банком, яка передбачає отримання 150 млн євро на проект "Електрифікація залізничного напрямку Долинська - Миколаїв - Колосівка". 

За відповідний законопроект на засіданні в середу, 3 жовтня, проголосували 234 депутати. Дана угода була підписана 19 грудня 2016 року в Брюсселі. Проект ратифікації був внесений президентом України Петром Порошенко в 24 травня 2018 року.

Зазначений проект передбачає будівництво другої колії, електрифікацію та модернізацію систем сигналізації та зв'язку на напрямку Долинська - Миколаїв - Колосівка, що дозволить збільшити рівень пропускної здатності напряму, забезпечити енергозбереження при здійсненні перевезень залізничним транспортом і зменшити експлуатаційні витрати.

З прийняттям документа будуть виконані внутрішньодержавні процедури, необхідні для ратифікації фінансової угоди відповідно до законодавства України. Зокрема, прийняття закону створить правові підстави для залучення коштів в розмірі 150 млн євро для фінансування проекту.

Реалізація проекту дозволить підвищити пропускну здатність залізничного напрямку Долинська - Миколаїв - Колосівка, що пролягає по території Кіровоградської, Миколаївської та Одеської областей, що допоможе вирішити проблеми з пропуском вантажів в напрямку Миколаївських портів та підвищити дільничну швидкість руху вантажних поїздів на 20-25%, що дозволить скоротити термін доставки вантажів, а також істотно зменшити експлуатаційні витрати, пов'язані з поліпшенням організації руху поїздів.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x